Odamız Üyelerine Özel İndirimler Hakkında

Değerli meslektaşlarımız,

Meslektaşlarımızın sağlık, kırtasiye, otel, akaryakıt vb. harcamalarında indirim alabilmeleri için yönetim kurulumuz tarafından yapılan görüşmeler neticesinde aşağıda belirtilen indirimler temin edilmiştir.

İndirimlerden yararlanmak için ilgili firmaya eczacı kimlik kartınızın veya oda üyelik belgenizin gösterilmesi yeterlidir.

İleriki dönemde söz konusu indirimlere yenilerinin eklenmesi için görüşmelerimiz devam edecektir.

1. Odamız ve Afyonkarahisar NG Güral Otel arasında yapılan sözleşme neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına güncel konaklama fiyatı üzerinden %15 indirim imkanı sağlanmıştır.

2. Odamız ve Afyonkarahisar Akrones Thermal Hotel arasında yapılan sözleşme neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına güncel konaklama fiyatı üzerinden %15 indirim imkanı sağlanmıştır.

3. Odamız ve Park Hayat Hastanesi arasında yapılan sözleşme neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına indirim imkanı sağlanmıştır.

Sözleşme örneği ekte bilgilerinize sunulmuştur.

4. Odamız ve Afyonkarahisar Ballıpınar Diş Polikliniği arasında yapılan anlaşma neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına poliklinikte yapılacak tüm işlemler için %20 indirim imkanı sağlanmıştır.

Söz konusu indirimden yararlanmak için meslektaşlarımızın polikliniğe isimlerini belirtmesi yeterlidir.

5. Odamız ve Solido Akaryakıt Firması arasında yapılan anlaşma neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına indirim imkanı sağlanmıştır.

BP Solido Akaryakıt Selçuklu mah. Atatürk Blv. No:03218,(Park Hastanesi yanı) Merkez/Afyonkarahisar

Dizel = %5 indirim

Benzin = %1 indirim

6. Odamız ve Çıracı Kırtasiye arasında yapılan anlaşma neticesinde üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına kırtasiye ürünlerinde %15 indirim imkanı sağlanmıştır.

AFYONKARAHİSAR ECZACI ODASI

sözlesme_TİKLAYİNİZ