BAŞKANDAN MESAJ

Değerli Meslektaşlarım,

Son bir yıl içerisinde Türk halkı olarak çok acı günler yaşadık. Ülkemizi hedef alan, iç ve dış kaynaklar tarafından desteklenen terör örgütlerinin alçakça düzenlediğiterör saldırılarında asker, polis ve sivil vatandaşlarımızı kaybettik. Bunların acısı ve üzüntüsünü yaşarken 15 Temmuz 2016 gecesi bir başka hain terör örgütününaskeri darbe girişiminiyaşadık. Ülkemizi bölmek ,parçalamak ve yok etmekle sonuçlanabilecek bu hain darbe girişimi demokrasiye inanan, sahip çıkan, demokrasi için tanklara ve silahlara kendilerini siper eden Türk halkının ve devletinin yanında olan güvenlik güçlerinin gayretleriile bertaraf edilmiş,ülkemizin geleceğinin karanlık ellere geçmesine izin verilmemiştir.

Terörü ,terörün hain destekçilerini ve 15 Temmuz darbe girişimini bir kez daha lanetliyor, terör olayları ve hain darbe girişimi sonucu hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyorum.

24 Haziran 2016 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde sadece görevlerini yaptıkları için görevleri başında hunharca katledilen dört değerli kamu eczacısı meslektaşımıza yapılan alçak saldırıyı lanetliyor, hayatını kaybeden görev şehiti meslektaşlarıma Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve eczacılık camiamıza başsağlığı diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

Bir araya gelmek başlangıçtır. Bir arada durmak ilerlemedir. Birlikte çalışmak ise başarıdır. Biz eczacılar olarak dün nasılsa bugünde eczacılık mesleği, toplum sağlığı,ülkemizin geleceği ve bütünlüğü için azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Yönetim kurulumuza verdiğiniz destek ve katkı için sizlere teşekkür eder, yeni dönemde de sizler ile birlikte mesleğimiz için nitelikli çalışmalar yapacağımız inancı ile hepinizi saygı ve sevgi ile selamlar, başarılı bir genel kurul geçirmemizi dilerim.

AFYONKARAHİSAR ECZACI ODASI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI